[email]

Oranje Bondscoaches

Met de pijltjes naast de kolomnamen kunnen verschillende kolommen desgewenst oplopend of aflopend worden gesorteerd.

CoachGWVGPctvoorTegenDiv
Aldenberg, Henk1028020,00596835-239
Berg, Marco van den1385061,5496589966
Boef, Gerrit den312033,3312911316
Boot, Ton1055050,008308273
Brandt, Freek312033,33117159-42
Bruin, Jan1100100,0091874
Burgert, Cees514020,00309352-43
Eggens, Jan615016,67394446-52
Eng Hau, Tan101000,004358-15
Gent, Maarten van21516023,8115441790-246
Gonnen, Bob514020,00360387-27
Harrewijn, Ruud843450040,4868507124-274
Helfteren, Toon van1275275040,9488509060-210
Heger, Vladimir824438053,66649564950
Janbroers, Jan783444043,5958225874,68
Jansen, Jan Willem1569040,0012211261-40
Kedar, Gadi432518058,143176307799
Kersschaever, Lucien Van26719026,9217941961-167
Kippers, Harry1046040,00726761-35
Koper, Joop303000,00141270-129
Mol, René311714054,8422762354-78
Pelt, Nico van110000,00634419
Pinas, Glenn26521019,2317752057-282
Quinn, Tom302010066,6726112403208
Schmüll, Dick391524038,4613701683-313
Sheridan, Bill563323058,9346424200442
Sikking, Jan1138027,27866920-54
Someren, Wim van303000,00133247-114
Steuer, Egon551836132,7337473941-194
Wiel, Randy26917034,6220912188-97

Laatst bijgewerkt op: 02-12-2018